di category slider

Di category slider

Di blok

Swiper slider je môj najobľúbenejší slider. Preto som sa rozhodol ho využiť aj vo vo svojich Di blokoch. Ak ste niekedy používali externé slider pluginy vo wordpress, asi viete, aké je to pracné a časovo náročné. Vymyslel som preto spôsob, ako ich tvoriť komplexnejšie. Keď vytvárate články, môžete vytvoriť kategóriu, pridať úvodný obrázok, nadpis a útržok textu, ktorý sa automaticky zobrazuje v náhľadoch článkov. Povedal som si, prečo toto všetko nezobrať a nevytvoriť z toho slider ? Slider nižšie zobrazuje články kategórie diplugins

Slider vyššie zobrazuje články kategórie settings ale články vyššie majú tiež zakliknutú kategóriu diplugins. Preto sa zobrazujú aj v tom prvšom slideri.

Ako vidíš, články sa dajú kategorizovať. Týmto spôsobom slider tvoríme. Vytvoríme si články, priradíme im kategóriu pričom každý článok môže mať zvolených viac kategórií a zoradiť články vieme pomocou rýchlej úpravy. Vizuálne už Slider vytuníme pomocou bloku Di category slider. Poskytuje zaujímave nastavenia, formy zobrazenia a tiež animácie..

PRTSCRNs